Profesjonalne niszczenie dokumentów – cała Polska

W dobie coraz bardziej restrykcyjnych przepisów o ochronie danych osobowych właściwa utylizacja dokumentów staje się jednym z najważniejszych obowiązków przedsiębiorcy w tym zakresie. EKO-MAR oferuje profesjonalne niszczenie dokumentów księgowych, faktur, akt osobowych oraz wielu innych elementów firmowej dokumentacji, zarówno papierowej, jak i w formie cyfrowej – na płytach CD i DVD.

Niszczenie dokumentacji niearchiwalnej

Oferowana przez nas usługa obejmuje w pełni profesjonalne niszczenie dokumentacji papierowej niearchiwalnej. Zapewniamy kompleksową realizację powierzonych nam zadań, obejmującą transport dokumentacji zaplombowanym samochodem, jej bezpieczne zniszczenie w miejscu docelowym oraz potwierdzenie wykonania zlecenia odpowiednim protokołem, certyfikatem lub nagraniem. Zajmujemy się niszczeniem dokumentacji o klasie tajności od III do VI, a nasze usługi są zgodne z polskimi i europejskimi normami, w szczególności zaś z nowymi, unijnymi przepisami o ochronie danych osobowych (RODO).

Utylizacja faktur, akt osobowych, dokumentacji księgowej

Samodzielna utylizacja dokumentów w firmie bywa procesem żmudnym i nieopłacalnym. Zamiast skupić się na bieżącej działalności przedsiębiorstwa, jego pracownicy niszczą tony dokumentów na mało wydajnych, biurowych niszczarkach. Jednocześnie, dostosowanie procesu niszczenia dokumentacji do obowiązujących przepisów jest niezwykle kosztowne i nie każdy przedsiębiorca jest w stanie pozwolić sobie na wysokie nakłady. Wybierając bezpieczne niszczenie dokumentów papierowych, utylizację faktur, umów czy wszystkich pozostałych dokumentów przez firmę EKO-MAR, zyskujesz:

  • pewność, że utylizacja dokumentów przebiegnie sprawnie i bezpiecznie,
  • gwarancję zniszczenia dokumentów w sposób zgodny z RODO i innymi obowiązującymi przepisami,
  • kompleksową usługę, wraz z transportem dokumentów w specjalnych pojemnikach i zaplombowanych samochodach,
  • utylizację dokumentów potwierdzoną certyfikatem, protokołem lub nagraniem z wykonania usługi,
  • w pełni fachową usługę niszczenia dokumentacji papierowej i elektronicznej w atrakcyjnej cenie.

Niszczenie faktur i dokumentów – dlaczego EKO-MAR?

Podczas gdy inne firmy niszczące dokumentację nie są w stanie zapewnić kompleksowego wsparcia w postaci odpowiedniego transportu lub przechowują Twoje dokumenty w podejrzanych miejscach, EKO-MAR daje Ci gwarancję bezpiecznego niszczenia poufnych dokumentów od momentu odebrania ich z Twojej firmy, aż do zakończenia ich utylizacji. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy dołożą wszelkich starań, by żadne dokumenty nie przedostały się w niepowołane ręce. Wiele lat obecności na rynku, dziesiątki zleceń od małych, średnich i dużych firm, umożliwiły nam wypracowanie schematów logistycznych i procedur, pozwalających w sposób szybki i sprawny odbierać dokumenty od klientów i dokonywać ich utylizacji. Jednocześnie, cena za niszczenie poufnych dokumentów ustalana jest indywidualnie i w stosunku do jakości zaoferowanej usługi, zawsze prezentuje się niezwykle atrakcyjnie.

Firma niszcząca dokumenty

Potrzebujesz fachowców do niszczenia dokumentów w Twojej firmie? Chcesz mieć pewność, że profesjonalna utylizacja dokumentacji: faktur, akt osobowych, umów oraz innej dokumentów przebiegła sprawnie i zgodnie z obowiązującym prawem? Skorzystaj z oferty EKO-MAR i zleć nam niszczenie dokumentów już dziś!