Archiwizacja dokumentów – cała Polska

Właściwe przechowywanie dokumentów – zarówno tych używanych na co dzień, jak i przeznaczonych do archiwizacji, to nie tylko kwestia przepisów, ale także prawidłowej organizacji firmy. W EKO-MAR świadczymy kompleksowe usługi archiwistyczne w zakresie dokumentacji papierowej oraz elektronicznej, obsługując firmy z terenu całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Kompleksowe usługi archiwistyczne

Nasi archiwiści są w stanie przejąć kompleksową obsługę zarządzania dokumentacją w Twojej firmie. Zleć nam porządkowanie swoich archiwów i zapomnij o problemach, nasz zespół zajmie się tym w sposób profesjonalny.

To wykwalifikowana kadra specjalistów, z którą współpraca zapewni Ci szereg korzyści, takich jak:

  • oszczędność – archiwizowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami wymaga ponoszenia odpowiednich nakładów, szkolenia pracowników odpowiedzialnych za przekazywanie dokumentów w firmie, opracowania i wdrożenia instrukcji kancelaryjnej. Wszystkie te procedury zapewnimy w ramach usługi archiwizacyjnej, co pozwala znacznie zredukować koszty archiwizacji dokumentów,
  • wygodę – Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli skupić się wyłącznie na bieżącej działalności firmy i stojącymi przed nią zadaniami. Całą procedurą od strony merytorycznej i logistycznej zajmują się nasi specjaliści w dziedzinie archiwizacji,
  • bezpieczeństwo – w trakcie pracy nad archiwizowaniem dokumentów w firmie, stosujemy się do aktualnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych oraz norm krajowych i międzynarodowych. Zapewnia to najwyższy standard bezpieczeństwa naszych usług. Możesz być pewny, że żadne dane osobowe nie przedostaną się w niepowołane ręce, a proces archiwizacji danych przebiegnie szybko i sprawnie,
  • możliwość łączenia usług – po przeprowadzeniu selekcji dokumentów i nadaniu im klas archiwizacji, istnieje możliwość przekazania akt, faktur i dokumentów niepodlegających archiwizacji do profesjonalnego zniszczenia. Utylizacja dokumentów to jedna z wielu świadczonych przez nas usług, a skorzystanie z niej pozwoli pozbyć się zbędnej dokumentacji w sposób w pełni profesjonalny i zgodny z prawem.

Firma archiwizacyjna – dlaczego EKO-MAR?

Wybierając nasze usługi w zakresie archiwizowania dokumentów, możesz być pewien współpracy z doświadczonymi specjalistami, dla których usługa stanowi codzienność. Na przestrzeni wielu lat naszej działalności, zajmowaliśmy się archiwizacją dokumentów w wielu firmach i przedsiębiorstwach o różnym profilu, współpracując także z urządzeniami oraz innymi instytucjami publicznymi.

Dzięki temu nasze usługi archiwizacyjne łączą w sobie profesjonalizm, komfort oraz pełną satysfakcję.

Archiwizacja dokumentów – cennik

W przypadku archiwizowania danych, cennik usługi określany jest indywidualnie. Pod uwagę bierzemy charakterystyczne parametry danego zlecenia, takie jak: zakres usługi, ilość i rodzaj dokumentów do archiwizacji, odległość od siedziby firmy, składowanie akt w Archiwum Państwowym oraz wiele innych, indywidualnych czynników.